Farmasi Katalog

Anasayfa » Farmasi Katalog

Farmasi Katalog

Türkiye’nin ilk doktorlarından Dr. Cevdet Tuna, FARMASİ’yi 70 yılı aşkın bir süre önce kurdu.  Şirket geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır ve ürünleri dünya çapında milyonlarca tüketici tarafından kullanılmaktadır.

Şirket, 1950’lerde ilaç üreticisi olarak başladı, ancak 2004’te doğrudan satışa geçti.

Farmasi Kataloğu

Farmasi, makyajdan parfüme ve saç ürünlerine kadar çok çeşitli ürünler üretmektedir. Ürünleri sadece yüksek kaliteli değil, aynı zamanda makul fiyatlı. Farmasi makyaj gerçek anlaşma ve en son teklifleri, makyaj ve kozmetik hayranlarını mutlu edecek. En dikkate değer tekliflerinden biri, eski sadık temeli güzel bir şekilde aydınlatan “Lumi Radience” ürün serisidir. Ayrıca, dudak ürünleri ve ayak bakım ürünleri de dahil olmak üzere, kontrol edilmeye değer başka hatları da var.

Farmasi, dünyanın en iyi kozmetik şirketlerinden biri olarak anılma onuru da dahil olmak üzere bir dizi ödüle sahiptir. Şirketin zengin bir tarihi ve sektördeki en uzun soluklu isimlerden biri, altmış yılı aşkın bir geçmişe sahip bir isim var. Ürünleri tekrar test edilir ve test edilir ve üretim tesisleri sektördeki en yüksek kalite standartlarına sahiptir. Şu anda kozmetikten parfüme, cilt bakımından saç bakımına kadar 2.000’den fazla ürün tüketicilere sunuluyor.

Şirket ayrıca ülkedeki en iyi on küçük işletme şirketinden biri olma onuruna layık görüldü. Geniş bir ürün yelpazesi sunmanın yanı sıra, distribütörleri için son derece rekabetçi bir ücretlendirme planına sahiptirler. Sadece dört basit adımda Farmasi fırsatına kaydolmak mümkün, Farmasi alışverişlerinizde bugünden para biriktirmeye başlayabilirsiniz. Sadece yeni işletmeleri yönlendirerek her ay ücretsiz bir ürün kazanabilirsiniz. Diğer doğrudan satış şirketleriyle karşılaştırıldığında Farmasi, büyük ölçüde özerklik ve esneklik sunar ve tutumlu olmaları hoş bir hız değişikliğidir. Şirket, sürdürülebilirlik ve çalışan eğitimi konusundaki çabalarından dolayı bir dizi ödüle sahiptir.

Farmasi ismi ağız dolusu olsa da, ürünleri defalarca denenmiş ve test edilmiştir ve kontrol edilmeye değerdir. Şirketin 2.000’den fazla ürünü vardır ve bunlar 125 ülkede mevcuttur. Makyajları en iyinin en iyisidir ve cilt bakımı ve saç bakımı hatları da birinci sınıftır. Şirketin pazarlama ve dağıtım stratejisi, müşteri tabanı gibi son birkaç yılda önemli bir büyüme ile sonuçlandı.

  Farmasi Ocak Kataloğu 2023
  Farmasi Şubat Kataloğu 2022
  Farmasi Mart Kataloğu 2022
  Farmasi Nisan Kataloğu 2022
  Farmasi Mayıs Kataloğu 2022
  Farmasi Haziran Kataloğu 2022
  Farmasi Temmuz Kataloğu 2022
  Farmasi Ağustos Kataloğu 2022
  Farmasi Eylül Kataloğu 2022
  Farmasi Ekim Kataloğu 2022
  Farmasi Kasım Kataloğu 2022
  Farmasi Aralık Kataloğu 2022