Farmasi Mart Kataloğu 2023

01.03.2023
532
Farmasi Mart Kataloğu 2023

Farmasi Mart kataloğu 2023 Pdf  Şans Broşürü ile birçok harika fırsattan yararlanabilirsiniz.

Bu yılın başlarında kozmetik markası Farmasi,  değişen ürünleriyle Türkiye pazarında hizmetlerine devam etmektedir. Doğrudan satış fırsatı sunduğu gibi, müşterilerin yanlarında bol miktarda para kazanmalarını sağlayan bir iş modeli sunar.

Üyeleri benzersiz bir bağlantı paylaşarak ürünleri tanıtmaya teşvik eden bir bağlı kuruluş pazarlama programıdır. Diğer üyeleri fırsata tanıtarak da komisyon kazanabilirler. Şirket ayrıca yeni üye kazanan üyeler için bonuslar sunmaktadır.

Makyaj markası dermatolojik olarak test edilmiş ve kurşunsuz ürünler sunuyor. Ayrıca GDO’suzdurlar. Ayrıca formaldehit ve ftalat içermezler. Avrupa ürün standartlarını karşılamak üzere formüle edilmişlerdir. Farmasi kataloğu, müşterilerin denemesi için ürünlerinden örnekler içerir. Cilt bakımı kılavuzu, makyaj mini ve iki hediye çantası içeren kitler de vardır.

Farmasi güzellik danışmanı, Farmasi ürünlerini müşterilere satarak komisyon kazanan kişidir. Tipik olarak, danışmanlar sattıkları tüm ürünler için %50 komisyon kazanırlar. Bağlantılarını e-posta, blog gönderileri, kısa mesajlar ve sosyal medya aracılığıyla paylaşabilirler. Ürünleri tanıtmak için kendi web sitelerini de oluşturabilirler.

Farmasi Mart Katalog

Farmasi danışmanları başlamak için çok para harcamak zorunda değiller ve herhangi bir envanter satın almak zorunda değiller. Danışmanın seviyesine göre Farmasi ürünlerinin tanıtımını yaparak ayda birkaç yüz dolar kazanabilirler. Komisyon yapısı, güzelliği etkileyen kişiler için çok kolay. Ürünleri %50 indirimle sipariş edebilir ve ömür boyu tüm satışlarından komisyon kazanabilirler.

Farmasi Katalog Mart 2023

Farmasi’yi denemek isteyen müşterilerimiz Başlangıç ​​Kitini 160 Tl’ye satın alabilirler. Bir mini ruj, mini dudak parlatıcısı ve iki hediye çantası ile birlikte makyaj ürünlerinden örnekler içerir. Ayrıca ürün paketlerini daha derin indirimler için satın alabilirler. Paket, makyaj minileri, eksiksiz bir cilt bakımı kılavuzu ve Keratin ve sarımsaklı saç bakımı örnekleri dahil olmak üzere çeşitli makyaj kitleri içerir. Paket, kişisel incelemeler ve Farmasi’nin yolculuğunu başkalarıyla paylaşmak için önerilir.

Farmasi Mart kataloğu 2023 İncele Pdf 

Farmasi ayrıca müşterilerine Farmasi ürünlerini satmak için bir danışman ekibi oluşturma fırsatı da sunmaktadır. Partiler düzenleyerek ve diğer ürünleri tanıtarak daha da fazla para kazanabilirler. Envanter veya aylık bekleyen siparişler için para harcamak zorunda değiller. Sadece bir parti vererek ayda 20 dolar kazanabilirler.

Farmasi’nin de bir liderlik modeli vardır. Bu model kozmetik sektöründe 67 yılı aşkın deneyime sahiptir.

Farmasi ürünleri dermatolojik olarak test edilmiştir ve ftalat içermez. Kurşunsuz ve formaldehit içermezler ve Avrupa ürün standartlarını karşılarlar. Ayrıca GDO ve paraben içermezler. Kanada ve diğer ülkelerde bulunabilirler, ancak ABD pazarına daha yeni girdiler.

Mart ayına özel avantajlardan yararlanmak için acele edin!

Siz de bu yıl hayallerinize ulaşmanın kapısını Farmasi girişimcisi olarak aralayabilirsiniz! Bunun için sayfamızda yer alan farmasi üyelik formumuzu doldurarak bize göndermeniz yeterli. Formunuz bize ulaştıktan sonra en kısa sürede size dönüş yapılacaktır.

Farmasi Online Katalog sayfamızdan yılın tüm aylarına ait katalogları görüntüleyebilirsiniz.

 

Bu yazıyı derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 1 Ortalama: 5]
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.