Farmasi Nar Paketi

Anasayfa » Farmasi Nar Paketi

Farmasi Nar Paketi Seti, Farmasiye üye olan kişilere özel olarak sunulan bir pakettir. 300 TL puan alışverişinize 8 süpriz ürün sadece 69.99 TL’dir.

Farmasi Nar Paketi Seti, tüm temel makyaj malzemelerinin tek bir pakette buluştuğu, özel bir settir. Yalnızca Farmasi üyelerine özel, 8 ürüne sahip bu pakete 300 TL puan alışverişiniz ile avantajlı bir şekilde sahip olabilirsiniz.

şubat-nar-paketi-2023

Farmasi Nar Paketi İçeriği (Farmasi nar paketinde ne var?)

Farmasi Nar Paketi Setinin içindekiler, en sık kullanılan makyaj ürünlerinden oluşmaktadır. En fazla ilgi gören, yoğun sipariş alan ürünlerin hepsi Farmasi Nar Paketi içerisinde bulunmaktadır. Genellikle yeni başlayan girişimcilerin alıp satışa sunduğu bu paket, güzel bir kazanç elde etmeyi sağlıyor.

Tam 8 farklı temel makyaj ürününü bir araya getiren bu paket, girişimcilere kâr elde etmeyi sağlamaktadır. Kataloglara göre her bir ürünün fiyatı incelendiğinde, Nar Paketi girişimciler için çok avantajlıdır. Paketin içeriği şu şekildedir;

  • 1 adet stick kontür
  • 1 adet suya dayanıklı maskara (Be Fit)
  • 1 adet göz kremi
  • 1 adet Ballerina nude oje
  • 1 adet mat ruj ya da ruj (True Color)
  • 1 adet metalik eyeliner ya da glitter
  • 1 adet tekli göz farı ya da Tender Blush On allık.
  • 1 adet Be Fit ıslak mendil ya da Dr. Cevdet Tuna Çay Ağacı Roll-on

Farmasi Nar Paketi Nasıl Sipariş Verilir?

Farmasi Nar Paketi için, Farmasi üyeliği gerekmektedir. Farmasi’nin ayrıcalıklı dünyasına katılmak, gelir elde etmek, avantajlı fiyatlar ile ürün alıp kârlı bir şekilde satış yapabilmek için Farmasi üyelik formunu doldurabilirsiniz.

Farmasi Nar Paketi Nasıl Alınır?

Her makyaj çantasında olması gereken, en fazla kullanılan temel makyaj ürünlerinin tek bir kutuda birleştiği Nar Paketi; Farmasi ailesinin tüm üyeleri tarafından satın alınabilir. Farmasi’nin girişimci üyelerine özel bu paket; yoğun sipariş alan ürünlerden oluşması sayesinde, uygun fiyata alıp kârlı bir şekilde satarak kazanç elde etmeyi sağlamaktadır. Nar Paketini satın alabilmek için; Farmasi üyesi iseniz “Kampanyalar” bölümünden sepetinize ekleyebilir, üye değilseniz üyelik formunu doldurarak Farmasi ailesine katılabilirsiniz.

Farmasi ailesine katılarak kendi ekibinizi kurabilir, indirimli fiyatlardan yararlanabilir, satış yaparak ek gelir elde edebilirsiniz. Yeni girişimcilere özel Başlangıç Paketleri ve ilk siparişe özel %75’e varan indirimlerden faydalanmak için ücretsiz üyelik oluşturabilirsiniz.

 

Farmasi nar paketi için hemen farmasi üyesi olmalısınız. Eğer üyeliğiniz yoksa ve üye olmak istiyorsanız FARMASİ ÜYELİK FORMUNU formunu doldurabilirsiniz. Farmasiye üye olduğunuzda indirimli fiyattan istediğiniz tüm ürünleri alabilirsiniz. Farmasinin ayrıcalıklı dünyasından yararlanmak sizin elinizde. Kariyerinizi yaparken hem aylık kişisel bakım alışverişlerinizi %30 %40 arasındaki indirimli fiyatlardan yararlanarak yapabilirsiniz hem de farmasi ekibinizi kurarak kazancınızı oldukça yüksek miktarlarda artırabilirsiniz.